услуги

за нас

РАБОТНИ од 1997 година

Хандан ChangLan прицврстување на елементи за производство ко., Ltd е лоцирана во најголемиот производство база -yongnian сврзувачки елементи за прицврстување центар. Нашата фабрика е основана во 1997 година и има неколку групи на напредна опрема Тајван Ние донесе напредни модерен менаџмент и високо квалитетен челик за производство на квалитетни производи. На производи се продаваат низ целата земја и се извезуваат во Југоисточна Азија и во други ...

Ве молиме не двоумете се да ни e-mail.


WhatsApp Онлајн Chat!