Контактирајте не

Хандан ChangLan прицврстување на елементи за производство CO., LTD.

адреса

Северно од Yonghe линија, западно од Zhonghua Стрит, Хандан, Хебеј, Кина (континентална)

Е-пошта

телефон

0086 0310 6881418 

0086 156 1302 8419

WeChat

0086 156 1302 8419

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!