Sherbime

Rreth nesh

Punuar që nga viti 1997

Handan ChangLan Fastener Manufacturing Co., Ltd ndodhet në baza më e madhe e prodhimit fasteners qendër fasteners -yongnian. Fabrika jonë është themeluar në vitin 1997 dhe ka disa grupe të pajisjeve të avancuara Tajvan Ne të miratojë të avancuara të menaxhimit modern dhe çeliku me cilësi të lartë për të prodhuar produkte të cilësisë. Produktet janë shitur në të gjithë vendin dhe të eksportuara në Azinë Juglindore dhe të tjera ...

ju lutem mos hezitoni të na dërgoni email.


WhatsApp Online Chat!